Jaunumi

Kursi medniekiem

Tiešsaistes (ZOOM) kursi medniekiem - Andra Zēfelda atziņas.

 Pastāsti nedaudz par sevi. Ar ko nodarbojies ? Kā nonāci līdz lēmumam kļūt par mednieku ?

Labdien, mani sauc Andris, jau kādus gadus 25 dienu NBS ( Nacionālos Bruņotos Spēkos), kur tik nav būts un kas tik nav darīts, lieta patīk. Pēdējos 7 gadus dienu NP BRC (Nodrošinājuma pavēlniecībā, Bruņojuma remonta centrā), viss saistīts ar bruņojuma remontu un uzturēšanu. Nu tāds kā mehāniķis, tikai ieroču.Ar medībām esmu saistīts jau no bērnības, Mamma bija mednieks, ņēma līdzi kā dzinēju, patika visa tā mednieku padarīšana. 1995 gadā sakās manas gaitas ZS (Zemessardzē), pamazām ierāva visā tajā militārajā pasākumā, ka medības pamazām palika otrā plānā, kamēr pārstāju tajās ņemt dalību, kā dzinējs.

Semināri medniekiem

Seminārs - viss par medību nažiem.

 

19.10.2020 Aicinām Jūs mednieku skolas Taurs, sadarbībā ar Latvijas Mednieku asociāciju un žurnālu "Medības" organizēto ZOOM semināru, kurā Anrī pastāstīs par nažiem un visu, kas ar to saistīts.

lektors :

Nažu meistars Anrī Anaņins (AAknives). Pieredzējis mednieks un makšķernieks.

Runāsim par :

Semināri medniekiem

Seminārs - medījumu gaļas higiēna

 

21.09.2020 Aicinām Jūs mednieku skolas Taurs, sadarbībā ar Latvijas Mednieku asociāciju un žurnālu "Medības" organizēto ZOOM semināru, kurā uzzināsiet daudz jauna un noderīga par medījuma gaļas higiēnu.

lektore :

Ilze Plīkša. LLU un Veterinārmedicīnas fakultātes absolvente. Šobrīd strādā PVD Dzīvnieku izcelsmes produktu uzraudzības daļā. Ilzes atbildībā ir gaļas ieguves un gaļas pārstrādes tai skaitā medījumu, uzņēmumu uzraudzības nodrošināšana Latvijā. Kopš 2009.gada Ilze piedalās arī mednieku apmācībās.

Semināri medniekiem

Tiešsaistes kursi medniekiem - Kristīnes pieredze.

Mani sauc Kristīne, ikdienā mani var sastapt skaistum kopšanas salonā…nē, nē es tur nepucējos, bet strādāju – pēc profesijas esmu vizuālā tēla stilists no A-Z.
Jautājot, kāpēc vēlos kļūt par mednieci? Atbilde ir vienkārša – esmu uzaugusi mednieku ģimenē, pati līdz šim gāju tikai dzinējos un patika tas un patīk… bet sapratu, ka man vajag ko vairāk tēta, drauga un pārējo mednieku kolektīvu locekļu mudināta, nolēmu BEIDZOT pieteikties kursiem un šī brīža pandēmija COVID-19

Semināri medniekiem

Semināri #mednieksgribzināt.

 "Latvijas Mednieku asociācija" sadarbībā ar Mednieku skola "TAURS" un Žurnāls Medības rīko seminārus visiem, kuri grib zināt.

Tagad pieejams neizejot no mājas (vai darot citas svarīgas lietas).

  • reģistrējies sevi interesējošam semināram;

REĢISTRĒJIES : https://www.mednieksgribzinat.lv

Kā kļūt par mednieku neizejot no mājas

Kā kļūt par mednieku neizejot no mājas. Artūra atskats uz mācībām internetā

Mani sauc Artūrs. Strādāju metālapstrādes nozarē un brīvajā laikā vēlējos aizrauties ar hobiju svaigā gaisā. Par mednieku izvēlējos kļūt tāpēc, ka pats regulāri uzturā lietoju meža gaļu un ar nelielu draugu pierunāšanu. Man pašam patīk gan sēņot, gan arī vienkārši pastaigāties pa mežu. Tādēļ izlēmu pamēģināt ko jaunu.
  Mācības neklātienē izvēlējos vienkārša iemesla dēļ. Man mēdz ievilkties darba dienas un brīvdienās esmu pilnīgi brīvs, tāpēc brīvdienās varu mācīties uz nebēdu.

12 punkti atkārtošanai - drošām dzinējmedībām

12 punkti atkārtošanai - drošām dzinējmedībām

Līdz dzinējmedību sezonas sākumam atlikusi nedaudz vairāk kā nedēļa. Ir kolektīvi, kuri šo datumu nevar sagaidīt. Ir kolektīvi, kur šis datums tiks atzīmēts tikai simboliski, ar kopā sanākšanu. Daži kolektīvi gaidīs brīdi, kad mežā kokiem nobirst lapas un pirmās dzinējmedības plāno uzsākt tikai novembrī.

Lai tur kā, apsveicam visus ar, iespējams, medību sezonas kulminācijas brīdi.

Paanalizējot iepriekšējo gadu konstatētos pārkāpumus un notikušos negadījumus, piedāvājam atkārtošanai medību noteikumu punktus, kuru ievērošana šos nepatīkamos brīžus būtu novērsusi.

Lekciju kurss Esi tik pat gudrs kā mednieks

Lekciju kurss "Esi tik pat gudrs kā mednieks"

Kā jau ik rudeni ierasts, ikvienam interesentam piedāvājam noklausīties kursu ciklu – “Esi tik pat gudrs kā mednieks”. Kurss paredzēts visiem, kas vēlas uzzināt daudz jauna par Latvijas dabu, tur mītošajiem dzīvniekiem, putniem un ne tikai to.

Maksa: bez maksas (kursu apmeklētāju skaits ierobežots).

Kad : 6 nov. – 22 nov. Plkst 17:30 - 21:30 (3 nedēļas - 6,7,8 novembris, 12,13,14,15. novembris un 20,21,22 novembris). Kopā 10 dienas (40 stundas).

Kritēriji un nosacījumi mācīties gribošajiem: 

  REKVIZĪTI

SIA "CITA DABA"

Jurid. adrese: Pūces iela 53-102,

Rīga, Latvija, LV-1082

Reģ. Nr.: LV40203089550

Banka: AS Swedbank

IBAN: LV34HABA0551043996277

  KONTAKTI

E-pasts: info@taurs.lv

Telefons: +371 29 406 818

Biroja adrese: Zemitāna iela 9,

Rīga, Latvija, LV-1012

  PAR MUMS

Mednieku skola Taurs piedāvā mūsdienīgus un kvalitatīvus mednieku kursus jaunajiem medniekiem un medību vadītājiem. Veicam apmācības likuma noteiktajā kārtībā (MK noteikumi Nr.567 no 23.09.2014) un pēc kursu programmas noklausīšanās izsniedzam izziņu par kursu pabeigšanu, kura nepieciešama mednieku eksāmena kārtošanai Valsts meža dienestā un mednieka vai medību vadītāja apliecības saņemšanai.
Lapas lietošanas noteikumi

Mednieku skola Taurs Facebook
Mednieku skola Taurs Draugiem
Informējam, ka mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu apstrādei.