Kā kļūt par mednieku neizejot no mājas

Semināri #mednieksgribzināt.

 "Latvijas Mednieku asociācija" sadarbībā ar Mednieku skola "TAURS" un Žurnāls Medības rīko seminārus visiem, kuri grib zināt.

Tagad pieejams neizejot no mājas (vai darot citas svarīgas lietas).

  • reģistrējies sevi interesējošam semināram;

REĢISTRĒJIES : https://www.mednieksgribzinat.lv

 

  • saņem saiti
  • noteiktajā laikā - ņem telefonu, planšeti vai datoru;
  • pieslēdzies saitei un piedalies;
  • pieejamas visas klātienes priekšrocības - jautā, saņem atbildi, iesaisties.

Sākam jau šo pirmdien.

18.05.2020 Oskars Treilihs. Oskars ir mednieks. Žurnāla Medības žurnālists. Vairāku publikāciju par nažiem un to asināšanu autors. Nažu entuziasts. Podkāsta Šauj Garām! viens no veidotājiem.

Naži. Nažu veidi. To asināšana. Seminārs aktuāls gan medniekam, gan ikvienam naža lietotājam. Seminārā uzzināsim par nažu veidiem formām un pielietojumiem. Kā vislabāk  uzasināt nazi, kādas asināmās iekārtas izmantot un ko noteikti darīt nedrīkst?   Bieži dzirdētā frāze – pielabošu nazi, ko tas īsti nozīmē? Arī prakse –   asināsim nažus reālā laikā un analizēsim padarīto. Uz semināru līdzi ņemam jautājumus un nažus.

25.05.2020 Līga Jansone. Līga ir aktīva medniece jau 16 gadus, ar interesi par medību trofejām un to novērtēšanu jau kopš bērnības. CIC sertificēta trofeju eksperte (CCM – Certified CIC Measurer). Kopš 2019. gada darbojas Latvijas Medību trofeju vērtēšanas nacionālā komisijas valdē.

Seminārs par trofejām un to novērtēšanu – kuri parametri dod   visvairāk punktus, kas tiek mērīts, kā un kādas nianses var ietekmēt   novērtējuma rezultātu.  Ko drīkst darīt un ko labāk nedarīt apstrādājot un sagatavojot trofeju   vērtēšanai, lai tā saņemtu maksimāli augstākos punktus.  Kā arī parunāsim par pēdējo gadu ieviestajām izmaiņām trofeju vērtēšanā.

8.06.2020 Linda Dombrovska . Aktīva medniece un medniecības domas virzītāja. Žurnāla “Medības” galvenā redaktore. FACE viceprezidente. LadyHunt dibinātāja u.c

Seminārā runāsim par to, kurš un kāpēc ievieš medību ierobežojumus.  Kāpēc mežacūku ar nakts redzamības tēmēkli   medīt atļauts, bet bebru nē? Cik lielā mērā ES lēmumi ietekmē Latvijas   mednieku un vai ir iespējams tur kaut ko ietekmēt? Mednieka tēls Latvijā un   pasaulē, kas to ietekmē. Un nobeigumā mazliet no vēstures - kā rodas kalibru nosaukumi. Gatavojam jautājumus un reģistrējamies semināram.... 

 

Semināru saraksts tiks regulāri papildināts, tāpēc, lai neko nepalaistu garām, reģistrējamies lapas (www.mednieksgribzinat.lv) jaunumiem.