Kā kļūt par mednieku neizejot no mājas

Kā kļūt par mednieku neizejot no mājas. Artūra atskats uz mācībām internetā

Mani sauc Artūrs. Strādāju metālapstrādes nozarē un brīvajā laikā vēlējos aizrauties ar hobiju svaigā gaisā. Par mednieku izvēlējos kļūt tāpēc, ka pats regulāri uzturā lietoju meža gaļu un ar nelielu draugu pierunāšanu. Man pašam patīk gan sēņot, gan arī vienkārši pastaigāties pa mežu. Tādēļ izlēmu pamēģināt ko jaunu.
  Mācības neklātienē izvēlējos vienkārša iemesla dēļ. Man mēdz ievilkties darba dienas un brīvdienās esmu pilnīgi brīvs, tāpēc brīvdienās varu mācīties uz nebēdu.


Mācībām kopumā es patērēju nedaudz vairāk kā 40 stundas.Mācību temats bija pamatīgs un bez apņemšanās to pieveikt, tikt līdz eksāmenam, nav nemaz tik viegli. Kopumā man tas aizņēma pusotru mēnesi. Mācījos gandrīz katru dienu. Pa kādai stundai vakarā, bet pārsvarā mācībām laiku veltīju brīvdienās. Mēģināju pieturēties pie ritma un vairāk par vienu dienu neizlaist, lai process ietu raitāk uz priekšu.
Runājot par mācību tēmām man viss bija jauns un visu lasiju kārtīgi, lai nepalaistu neko garām. Bet ja kaut kas bija izlaists, tad pēc mazā testiņa tēmas galā varēja noskaidrot neskaidrības.
Man nav kur piesieties pie mācību vielas izkārtojuma. Viss bija pareizi un saprotami izveidots.
  Darboties ar mācību vielu internetā ir ļoti vienkārši. Uzsākot mācības ir neliela video pamācība, lai nertastos liekas neskaidrības.
Mācoties internetā man bija pāris reizes, kad nācās uzrakstīt, piezvanīt instruktoram, uzdot mācību procesā radušās nekaidrības. Uz tām es saņēmu ļoti ātras un izsmeļošas atbildes.
Es uzskatu kad teorētiskās zināšanas ir ļoti noderīgas, lai varētu doties medību praksē. Informācija bija viegli apgūstama un ļoti interesanta tiem, kas patiesi vēlas kļūt par mednieku.
Uz mednieku eksāmenu devos parliecināts, bet ar nelielu uztraukumu. Eksāmenā pieļāvu tikai vienu neuzmanības kļūdu, pēc kuras sapratu, ka esmu labi apguvis mācību vielu.
Man ļoti patika tas, ka pēc katras mazās tēmas bija neliels tests, kas pašam ļāva saprast cik labi, vai tieši pretēji, pavirši esmu mācijies. Pildot testus vēl skaidrākas kļuva atbildes uz jautājumiem, jo kļūdas gadījumā automātiksi parādādijās pareizā atbilde. Pie uzlabojumiem es varētu piebilst, ka man nepatika, kad lasot atkārtoti kādu no tēmām šķirot lapas atpakaļ un tad piespiežot vienreiz uz priekšu automātiski pārleca pāri paris lapām līdz nākošajam testam, proti, tikko izlasītu tēmu bez pārlecieniem uz nākošo testu varēja apskatīt tikai spiežot atpakaļ. Protams varēja arī restartēt tēmu un visu sākt no jauna, kas ir labi, ja ir radušies vairāki neskaidri jautājumi un tēma ir jāpārlasa.
  Es iesaku mednieku kursus internetā visiem, kuri vēlas kļūt par medniekiem un kuriem trūkst brīvā laika. Arī tiem, kuriem patīk pašiem apgūt mācību vielu, sēžot sev ērtajā datorkrēslā, sev ērtajā laikā un dzerot kafiju. Jūtos gandarīts, ka man bija nepieciešami tikai 3 mēneši, lai tiktu pie mednieka apliecības un nokārtotu vītņstobra šaušanas eksāmenu. Par ko man jāsaka paldies instruktoriem, kuri bija pretīmnākoši un piedāvāja trenēties šaušanā savā šautuvē ar ļoti labiem un precīziem ieročiem un par zemāku cenu kā citās šautuvēs.

Uzzini vairāk par mednieku kursiem internetā ŠEIT