Lieliska dāvana topošajam medniekam vai medību vadītājam. Mednieku skolas "Taurs" dāvanu karte

Lieliska dāvana topošajam medniekam vai medību vadītājam. Mednieku skolas "Taurs" dāvanu karte

Ar Mednieku skolas “Taurs” dāvanu karti var norēķināties par ikvienu no skolas sniegtajiem pakalpojumiem - kursi medniekiem, medību vadītājiem u.c  

Apgūt zināšanas, kuras nepieciešamas jaunā mednieka vai medību vadītāja eksāmena kārtošanai, var klātienes mednieku kursos vai internetā - visā Latvijā (mācības var uzsākt jau piem. šodien). 

Piedāvājam divu veidu dāvanu kartes:

  • e-dāvanu karte. Karti saņemsiet Jūsu norādītajā elektroniskā pasta adresē. Laimīgajam dāvanu kartes saņēmējam tā var tikt pasniegta nosūtot uz viņa e-pastu, vai tikt Jūsu pašrocīgi izdrukāta;
  • dāvanu karte klasiskā izpildījumā. Mēs izdrukāsim (krāsaini, uz glīta papīra) un nosūtīsim uz Jūsu norādīto pasta adresi.

 Kā iegādāties ? 

      - kartes saņemšanas veidu – e-pastā vai pa pastu (šajā gadījumā nepieciešama arī Jūsu pasta adrese);

      - saņēmēja vārdu un uzvārdu, kā arī apsveikuma tekstu (nav obligāti);

      - vēlamo kartes vērtību.

  • Mēs Jums nosūtam rēķinu apmaksai, kā arī pašu dāvanu karti.

 Kā izmantot ?

Dāvanu kartes saņēmējs var izvēlēties un iegādāties ikvienu pakalpojumu (arī vairākus vienlaicīgi) mūsu interneta veikalā (www.taurs.lv/e-veikals). Laukā “pievienot kuponu” ir jāievada saņemtās dāvanu kartes numurs.

Ja iegādājamo pakalpojumu vērtība būs lielāka par dāvanu kartes vērtību, šo starpību varēs piemaksāt. Dāvanu karte paredzēta vienam pirkumam un tā ir jāizlieto vienā reizē. Pirkumu var apmaksāt ar vairākām dāvanu kartēm. Dāvanu kartes vērtība vai neizmantotais atlikums netiek izmaksāts skaidrā naudā.

Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši no tās iegādes brīža.

 

Ne pūkas,
Jūsu mednieku skola “Taurs”