Mednieku kursi. Mācies pie mums - aizraujoši, interesanti un efektīvi!

Mednieku kursi. Mācies pie mums - aizraujoši, interesanti un efektīvi!

Kāpēc mūsu apmācītie jaunie mednieki mūs iesaka citiem?

Kāpēc pabeidzot mācības pie mums, tikai ļoti retos gadījumos, jaunais mednieks vai medību vadītājs ar pirmo reizi nenoliek eksāmenu (mūsu efektivitāte 96%)?

Kāpēc mācīties pie mums ir interesantāk, efektīvāk un aizraujošāk ?

Iespējamās atbildes :

Lai veiksmīgi nokārtotu eksāmenu uz to ir jāgatavojas. Līdzīgi kā skolas solā – mācamies ik dienu, bet uz eksāmenu ir nepieciešams visu atkārtot, nostiprināt zināšanas, un ideāli – izmēģināt roku eksāmena simulācijā.

 

Nerocies pa papīriem vai pierakstiem, nostiprini savas zināšanas apskatot lekciju video ierakstus savā datorā, mobilajā telefonā vai planšetē. Turpat ir pieejamas arī kursos demonstrētās prezentācijas. Un protams – vesels testu komplekss, kas palīdz gan mācīties, gan ļauj ar lielu pārliecību doties uz eksāmenu.

Mācīties mednieku skolā "Taurs" ir viegli.

Nedrīkst aizmirst, ka mednieka eksāmens sastāv no divām daļām – teorētiskās un praktiskās (šaušana un pareiza apiešanās ar ieroci).

Lai apgūtu šīs prasmes, piedāvājam izmantot mūsu šautuvi, kura paredzēta tikai un vienīgi mūsu studentiem – neviens netraucē, profesionāls un pieredzējis instruktors izstāstīs un atbildēs uz visiem jautājumiem un neskaidrībām. Ne par velti katram jaunajam medniekam, pirmajā šautuves nodarbībā, individuāli veltām stundu laika. Treniņos lietotais ierocis ir pieejams arī eksāmenam – ar ko trenējies, ar to arī šauj eksāmenā.

Nekādu pārsteigumu un satraukumu - tu būsi pārliecināts par savām šaušanas prasmēm. 

IMG 9425

 

Un, protams, topošajiem medniekiem piedāvājam iespējas uzzināt ko jaunu un interesantu arī ārpus obligātajiem tematiem.

Piemēram, kolektīvs interaktīvās un pneimatiskās šautuves apmeklējums.  Bija iespēja gan noklausīties teoriju par to, kā treniņi šādā šautuvē var būt noderīgi mednieka ikdienā, gan praktiski pašaudīties.

IMG 9563e

Vai, piemēram  -  īsts un rejošs uzskates īpašā lekcijā par medību suņiem :

Suņi

 

 

Kļūsti par mednieku efektīvi un aizraujoši. Izbaudi kursus, uzzini daudz jauna un noderīga.

Pievienojies klātienes mācību grupai, kura mācības uzsāks 14 novembrī.

  • Mācības notiek labiekārtotā auditorijā, Zemitāna ielā 6 – ērta nokļūšana ar sabiedrisko transportu, kā arī  bezmaksas autostāvvieta.
  • Efektīvs mācību process
  • E-risinājumi (testi, mācību materiāli u.c tavā viedierīc) katram studentam.
  • Kvalitātes un rezultātu garantija  - atnāc uz pirmo nodarbību, apskaties, iepazīsties, pajautā. Un tikai tad, ja viss apmierina – veic maksājumu.
  • Kursu cena 180 EUR (cenā iekļauta šaušanas nodarbība un viss augstāk aprakstītais).

Kas jādara, lai pieteiktos kursos ? Apmeklē mednieku skolas Taurs mājas lapas sadaļu  kursi, izvēlies grupu un klikšķini uz pogas – pieteikties. Vai zvani : +371 29406818

Šauj garām,

Jūsu mednieku skola "Taurs".