Daudz priekšrocību un nekādu neskaidrību - mednieku kursi internetā

Daudz priekšrocību un nekādu neskaidrību - mednieku kursi internetā

Kad kursi internetā jau pabeigti un ar studentu tiekamies piem. VMD eksāmenā, izmantojam iespēju kārtīgāk aprunāties aci pret aci. Kā tad ir mācīties internetā (attālināti)? Bažas un risinājumi.

Nekad iepriekš internetā nebiju mācījies. Šaubījos.

Mācības attālināti (on-line/intemetā/attālināti) ir viena no straujāk augošajām IT nozarēm pasaulē. Ar interneta palīdzību šobrīd iespējams studēt gan pasaules vadošajās universitātēs, gan absolvēt piem. vidusskolu. Mūsu interneta kursu risinājuma pamatā ir pasaulē pazīstama un daudz pielietota mācību vide. Salīdzinoši ar daudziem zināmo bezmaksas risinājumu "Moodle", tā ir daudz intuitīvāka, vizuāli baudāmāka, kā arī apgūstamo mācību vielu ļauj sakārtot studentam uztveramākā un mācošākā formā. Un tas viss pieejams latviešu valodā.

 

Bez tam, mednieku kursos internetā Jūs variet noskatīties arī visu klātienes lekciju kursu videoierakstus.

Ja lasītajā, klausītajā un skatītajā atbildi uz sev interesējušo jautājumu neatradīsiet – jautājiet mums ( telefons; e-pasts; WhatsApp; Skype).

 

Tikai pozitīvas atsauksmes. Domāju, ka atsauksmes ir izdomātas. Ir dzirdēts, ka tā rīkojas – izdomāti klienti stāsta izdomātas labas atsauksmes.

Visas atsauksmes, kas publicētas mūsu mājas lapā ir īstas – ar garantiju. Tās ir rakstījuši reāli cilvēki, kurus, visticamāk, Jūs variet atpazīt gan sociālajos tiklos, gan mednieku aprindās.

Turklāt, publicējam visas atsauksmes bez labojumiem un uzlabojumiem.

 

Domāju, ka aizskaitīšu naudu un saņemšu piem. atbildes uz testa jautājumiem vai arī nesaņemšu neko.

Mūsu mērķis ir – 100% apmierināts mednieks vai medību vadītājs. Un nevis izsniegta izziņa par mednieka mācību kursa beigšanu, bet gan iegūta mednieka vai medību vadītāja apliecība. Tāpēc rūpējamies, lai sagatavotais mācību risinājums tiešām ļautu Jums iemācīties un saņemt to ko gaidījāt – mednieka vai medību vadītāja apliecību.

Ar to, kā ir izkārtots mācību saturs, Jūs variet iepazīties video. Kā arī mūsu mājas lapas sadaļā - par kursiem internetā.

Ja vēl šaubieties, pieprasiet bezmaksas mācību kursa demo versiju.

Ja kursu iegādāsieties un tas Jūs tomēr neapmierinās - Jūs variet pieprasīt atgriezt samaksātos līdzekļus vai arī pievienoties mūsu klātienes mācību grupai (bez papildus samaksas).

 

Nebija pārliecības, ka internetā vispār kaut ko var iemācīties.  

Interneta kursantu efektivitāte eksāmenos ir vēl augstāka kā klātienes mācībās un tuvojās 100%. Mācīties internetā tiešām ir efektīvi gan no apgūstamās vielas viedokļa, gan no ekonomiskā viedokļa.

 

Un kārtējā atsauksme. Sergejs Klokovs izziņu par kursa apguvi saņēma aptuveni divu nedēļu laikā pēc mācību uzsākšanas. Ar izcilu rezultātu nokārtoja gan teorētisko, gan praktisko eksāmenu.

Ar medībām līdz šim nebiju saistīts, bet draugu lokā ir pāris cilvēku, kuri ar to nopietni nodarbojas un pa lielam viņu stāsti par medībām arī izraisīja manī interesi. Sāku meklēt internetā, un pēc neilgas izpētes par to cik maksā kursi un kā tos var iziet, sapratu ka klātienes kursi pavisam neiederas manā darba grafikā. Atradu skolu Taurs, kas piedāvā apmācības internetā, piereģistrējos, apmaksāju, un jau nākamajā dienā sāku apmācības kursu.

Atradu daudz priekšrocību, mācoties internetā. Varēju to darīt sev piemērotā laikā, nevajadzēja braukāt uz kursiem, kas tos padarīja lētākus, varēju vairākas reizes atkārtot grūtākās tēmas. Mācījos gan no datora, gan no telefona, cenšoties tam veltīt vairāk laika, jo medību tēma priekš manis palika arvien interesantāka tieši mācību procesā.

Patika arī tas, ka Taurs piedāvā praktisko šaušanas apmācību un ir gatavi palīdzēt  ar jebkuru jautājumu kas rodas mācību gaitā. Saņēmu zvanus no skolas Taurs ar interesi par mācību gaitu un jautājumiem, kas parādīja, ka viņiem ir svarīgi lai students saņem ne tikai izziņu par apmācību, bet arī zināšanas un vēlāk - mednieka apliecību. Kā arī, Taurs darbinieki labprāt palīdzēja ar dažādiem ieteikumiem no savas medību pieredzes. Mācību viela ir izstrādāta ļoti labi un saprotami, bija viegli mācīties un pēc tam analizēt grūtāk saprotamas tēmas.

Pēc mācību beigām veltīju dienu atkārtošanai un pārliecināts devos uz eksāmenu, ko no pirmās reizes arī nokārtoju. Vēlos izteikt pateicību skolas Taurs darbiniekiem par atsaucību un noteikti ieteikt apmācības internetā!

 

 Ne pūkas !!!

 Jūsu mednieku skola Taurs