Piecas lietas, kuras vērts izvērtēt pirms izvēlēties mednieku skolu

Piecas lietas, kuras vērts izvērtēt pirms izvēlēties mednieku skolu

Medību kursu pasniedzējs. Jums kopā būs jāpavada vismaz 40 mācību stundas. Neiztērē tās velti un izvēlies pasniedzēju, kurš iemāca. Ideāli, ja pasniedzējam ir pietiekama medību praktiskā pieredze, tas ļaus teorijai piemeklēt reālus notikumus no dzīves - dzirdētais kļūs interesantāks un labāk paliks atmiņā. Izvērtē pasniedzēja pieredzi un atsauksmes.

 

Mācību process. Pajautā, kā notiek topošā mednieka apmācības process? Kā notiks sagatavošanās, lai Tu spētu apgūt mācību vielu un veiksmīgi atbildēt uz vairāk kā 1000 eksāmenu biļešu jautājumiem, tādejādi veiksmīgi nokārtojot mednieka eksāmenu un saņemot mednieka apliecību? 

Kas ietilpst maksā par mednieka mācību kursiem?  Pajautā, vai maksā par kursiem ir iekļauta praktiskā šaušanas nodarbība vai arī par to būs jāmaksā papildus?  Uzzini, kas vēl ir iekļauts mednieka kursu cenā un kādas būs papildus izmaksas?

Papildus serviss. Kas notiek pēc tam, kad esi saņēmis izziņu par apmācību beigšanu? Vai mednieku skola tevi pieteiks kopīgi izvēlētā mednieka eksāmena kārtošanas vietā vai ar dokumentu aizpildīšanu, nogādāšanu un citām formalitātēm būs jānodarbojas Tev pašam ? Vai mednieku skola būs Tavs sabiedrotais līdz pat mednieka apliecības saņemšanai ?

Tehnoloģijas. Šobrīd, kad eksāmenu jautājumi pārsniedz tūkstoti, četrdesmit mācību stundas, kuras medību kursu pasniedzēji velta apmācībai, šodien jau ir par maz, lai topošais mednieks spētu būt pārliecinoši veiksmīgs medību eksāmenā. To pierāda šī brīža eksāmenu rezultāti, kuros mednieka apliecību izdodas saņemt mazāk nekā pusei no pretendentiem. Ir skaidrs, ka bez apgūtās vielas atkārtošanas un risinājumiem eksāmena biļešu apgūšanā, eksāmena kārtošana būs vien laimes spēle. Tāpēc noteikti noskaidro, kādas tehnoloģijas Tev piedāvā konkrētā mednieku skola. Vai tev būs pieejamas prezentācijas, medību eksāmena testi un citi mācību materiāli arī piem. mobilajā telefonā, mājās pie datora ?

Mācies mūsdienīgi, efektīvi un izdevīgi.

mednieku skola Taurs.