Mednieku skola Taurs mednieku-kursi-grupas-maija

Mednieku kursi - grupas maijā

Mednieku kursu nodarbību laiki un vieta - iespēja izvēlēties starp trīs dažādiem mednieku kursu norises laikiem ( datumus un laikus skatīt lapas sadaļā  - kursi), kas ir plašākais piedāvājums šobrīd. Kursu norises vieta  - Krišjāņa Valdemāra 161, Rīga (Banku augstskolas ēka).

 

Mednieku kursu pasniedzējs. Kārlis Dadeiks. Pieredzējis medību kursu profesionālis, septiņu gadu laikā apmācīti vairāki tūkstoši mednieku un medību vadītāju. Pavisam iespējams, ka arī Jūsu mednieku kolektīvā ir kāds Kārļa absolvents - jautājiet atsauksmes. Kursu laikā pastāstīs ne tikai eksāmenam obligāti nepieciešamo, bet labprāt dalās ar medību pieredzi gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Kārlis Dadeiks :

DSC04117

Efektivitāte.  Lai arī katras mednieku skolas efektivitāte (mednieku eksāmenu nolikušo kursantu īpatsvars) oficiāli apkopota netiek, tam līdzi var sekot katrs kursu pasniedzējs individuāli - mūsu rādītājs pārsniedz 90%.

Mācību process. Papildus pārbaudītai un interesantai mācību metodikai, mednieku apācību procesā izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas - katram studentam tiek nodrošināta pieeja e-videi. E-vide – kursu materiāli, testi u.c pieejami ar datora vai mobilā telefona palīdzību. Šis instruments ietaupa ļoti daudz kursanta laika un uz mednieku eksāmenu ļauj doties pārliecinātam par tā pozitīvu iznākumu.

Cik tas maksā ? Mācību kursa cena ir 180 EUR. Šajā cenā iekļauta praktiskā šaušanas nodarbība šautuvē - 18 EUR vērtībā. Jau minētā pieeja e-videi, kuras viena sastāvdaļa (mednieku tests -  eksāmens internetā) atsevišķi maksātu 20 EUR. Sanāk, ka Jūs ieekonomējat gandrīz 40 EUR. Līdz ar to, mūsu piedāvājums Jums viennozīmīgi ir viens no izdevīgākajiem.

Kvalitātes un rezultāta garantija.  Atnāc uz pirmo nodarbību, apskaties, iepazīsties, pajautā. Un tikai tad, ja viss apmierina – veic maksājumu.  

Kas jādara, lai pieteiktos kursos ? Apmeklē mednieku skolas Taurs mājas lapas sadaļu  kursi, izvēlies grupu un klikšķini uz pogas – pieteikties. Vai zvani : +371 29406818

 

 

2017. Gada marts. Daļa no mūsu kursantiem gaida savu kārtu praktiskajā mednieku eksāmena sadaļā:

Studenti

 

 

 Taurs