Jaunumi

01 / 08 / 2017

Mednieku skolas organizētie semināri mednieku festivālā "Minhauzens"

 Mednieku festivāla "Minhauzens" ietvaros piedāvāsim apmeklēt izglītojošus seminārus.

Programma: 

10:30. Meistarklase Iespēja apgūt staltbriežu piebaurošanas māku pie Eiropas staltbriežu čempionāta Latvijas komandas pārstāvjiem. Izmantojot organizatoru sagādāto aprīkojumu – piebaurošanas taures u.c varēsiet gūt praktiskas pamatzināšanas, kas nepieciešamas dalībai piebaurošanas sacensībās. Protams, jauniegūtās prasmes lieti noderēs arī ikdienas mednieka gaitās.

12:30 Huntloc – mūsdienīga medību organizēšana. Jau kādu laiku Latvijā ir pieejamas vairākas medību suņu līdzsekošanas ierīces. Viena no tām – šeit pat kaimiņos (Igaunijā) radītais Huntloc. Salīdzinoši ar alternatīvām, ierīcei ir daudz priekšrocību. Bez medību suņa gaitu novērošanas – tā ļauj efektīvi organizēt medību norisi un ekonomēt laiku. Par to visu un vēl vairāk dzirdēsiet un redzēsiet seminārā.

13:00 Medību suns – kompanjons un sabiedrotais. Seminārā tiks apskatītās tādas tēmas kā:

pirmais kontakts ar kucēnu; socializācija; pamata paklausība; iepazīšanās ar medību smaržām un platībām; darba treniņi; suņa psiholoģija un sadarbība; darbs ar suni medībās; līdera pozīciju saglabāšana un konsekvences; universālie putnu suņi – priekšrocības un trūkumi.

14:45 Dzīvnieku piesaukšana Latvijas staltbriežu piebaurotāju kluba pārstāvis Jānis Misiņš dalīsies ar savu pieredzi dažādu dzīvnieku piesaukšanā. Un, protams, nedaudz arī par staltbriežiem – ar ko atšķiras piebaurošanas sacensības no staltbrieža piegaudošanas reālajā dzīvē.

16:00 Daudz kas svarīgs par un ap vilkiem Aivara Dundura entuziasma pilno stāstījumu papildinās arī praktiskas iespējas ievingrināt balsi vilku piegaudošanā.

 

 

Skatīts 1057 reizes
Informējam, ka mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu apstrādei.
PIEKRĪTU