Jaunumi

25 / 07 / 2017

Mednieku kursu rudens sesija, kā arī neliela atskaite par līdz šim padarīto .

 

Jūnijā, dažādos Latvijas reģionos mednieku eksāmenu kārtoja krietns pulks mūsu klātienes un neklātienes studentu.

 

Eksāmenu nokārtojušo kursantu īpatsvars – 87 %.

Lai arī oficiāli medniekus apmācošo organizāciju efektivitātes statistika publicēta netiek, vadoties no kuluāros dzirdētās informācijas – ar rezultātiem varam lepoties.

Arī studentu aptaujas anketā uz  jautājumu: vai mednieku skolu Taurs ieteiktu arī citiem ? visi kā viens atbildēja apstiprinoši. Liels paldies par novērtējumu.

 

Lekcija par suņiem:

Suņi

 

Lekcija par ieročiem:

Mārkulīči II

 

 

Paralēli mednieku kursiem, paspējām par medniekiem un mežu pastāstīt arī Rundāles pils dārza svēkos, kur šī gada tematika bija - medības. Baudījām milzīgu atsaucību un patiesi pozitīvu interesi par medībām un meža zvēriem.

 

 Rundāle

 

 

Pēc nelielām vasaras brīvdienām, izsludinām rudens apmācību sesiju un topošos medniekus gaidām uz nodarbībām:  

 

  • 22. augustā.  Apmācību ilgums trīs nedēļas. Mācāmies otrdien, trešdien, ceturtdien un vienu pirmdienu. Nodarbību norises laiks no plkst 17:30 līdz 21:30.
  • 30. septembrī aicinām uz kursiem tos, kuri vēlās mācīties brīvdienās. Apmācību ilgums 3 nedēļu nogales (sestdiena un svētdiena). Nodarbību norises laiks no plkst 9:00 līdz 16:00.
  • 2. oktobrī uz kursiem aicinām nedaudz steidzīgos, kuriem piedāvājam apmācīties divās nedēļās. Mācamies divas nedēļas – no pirmdienas līdz piektdienai. Nodarbību norises laiks no plkst 16:00 līdz 20:00.

Atkal pāris jaunumi :

  • Akcija - mācies kopā ar draugu. Piesakoties divatā (kopā ar draugu), 10% atlaidi kursu maksai saņem katrs no draugiem (akcija spēkā piesakoties rudens sesijas kursiem līdz 30 septembrim, akcijas piedāvājums nesummējās ar citām akcijām).
  • Kursi jaunajiem medniekiem un medību vadītājiem turpmāk notiks citās labi aprīkotās un vēl mājīgākās telpās - Pērses ielā 9/11, Rīga. 

Daudzas labās lietas, bez izmaiņām:

  • visplašākais mācību laiku piedāvājums;
  • efektīvs mācību process;
  • E-risinājumi (testi, mācību materiāli u.c tavā viedierīce) katram studentam;
  • kvalitātes un rezultātu garantija  - atnāc uz pirmo nodarbību, apskaties, iepazīsties, pajautā. Un tikai tad, ja viss apmierina – veic maksājumu;
  • kursu cena 180 EUR (cenā iekļauta šaušanas nodarbība).

Kas jādara, lai pieteiktos kursos ? 

-       Apmeklē mednieku skolas Taurs mājas lapas sadaļu  kursi, izvēlies grupu un klikšķini uz pogas – pieteikties;

-       vai zvani : +371 29406818;

-       vai raksti Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

 

 

 

Šauj garām,

Jūsu mednieku skola Taurs. 

 

 

Skatīts 1035 reizes
Informējam, ka mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu apstrādei.
PIEKRĪTU