Jaunumi

25 / 07 / 2017

Mednieku kursu rudens sesija, kā arī neliela atskaite par līdz šim padarīto .

 

Jūnijā, dažādos Latvijas reģionos mednieku eksāmenu kārtoja krietns pulks mūsu klātienes un neklātienes studentu.

 

Eksāmenu nokārtojušo kursantu īpatsvars – 87 %.

Lai arī oficiāli medniekus apmācošo organizāciju efektivitātes statistika publicēta netiek, vadoties no kuluāros dzirdētās informācijas – ar rezultātiem varam lepoties.

Arī studentu aptaujas anketā uz  jautājumu: vai mednieku skolu Taurs ieteiktu arī citiem ? visi kā viens atbildēja apstiprinoši. Liels paldies par novērtējumu.

 

Lekcija par suņiem:

Suņi

 

Lekcija par ieročiem:

Mārkulīči II

 

 

Paralēli mednieku kursiem, paspējām par medniekiem un mežu pastāstīt arī Rundāles pils dārza svēkos, kur šī gada tematika bija - medības. Baudījām milzīgu atsaucību un patiesi pozitīvu interesi par medībām un meža zvēriem.

 

 Rundāle

 

 

Pēc nelielām vasaras brīvdienām, izsludinām rudens apmācību sesiju un topošos medniekus gaidām uz nodarbībām:  

 

  • 22. augustā.  Apmācību ilgums trīs nedēļas. Mācāmies otrdien, trešdien, ceturtdien un vienu pirmdienu. Nodarbību norises laiks no plkst 17:30 līdz 21:30.
  • 30. septembrī aicinām uz kursiem tos, kuri vēlās mācīties brīvdienās. Apmācību ilgums 3 nedēļu nogales (sestdiena un svētdiena). Nodarbību norises laiks no plkst 9:00 līdz 16:00.
  • 2. oktobrī uz kursiem aicinām nedaudz steidzīgos, kuriem piedāvājam apmācīties divās nedēļās. Mācamies divas nedēļas – no pirmdienas līdz piektdienai. Nodarbību norises laiks no plkst 16:00 līdz 20:00.

Atkal pāris jaunumi :

  • Akcija - mācies kopā ar draugu. Piesakoties divatā (kopā ar draugu), 10% atlaidi kursu maksai saņem katrs no draugiem (akcija spēkā piesakoties rudens sesijas kursiem līdz 30 septembrim, akcijas piedāvājums nesummējās ar citām akcijām).
  • Kursi jaunajiem medniekiem un medību vadītājiem turpmāk notiks citās labi aprīkotās un vēl mājīgākās telpās - Pērses ielā 9/11, Rīga. 

Daudzas labās lietas, bez izmaiņām:

  • visplašākais mācību laiku piedāvājums;
  • efektīvs mācību process;
  • E-risinājumi (testi, mācību materiāli u.c tavā viedierīce) katram studentam;
  • kvalitātes un rezultātu garantija  - atnāc uz pirmo nodarbību, apskaties, iepazīsties, pajautā. Un tikai tad, ja viss apmierina – veic maksājumu;
  • kursu cena 180 EUR (cenā iekļauta šaušanas nodarbība).

Kas jādara, lai pieteiktos kursos ? 

-       Apmeklē mednieku skolas Taurs mājas lapas sadaļu  kursi, izvēlies grupu un klikšķini uz pogas – pieteikties;

-       vai zvani : +371 29406818;

-       vai raksti Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

 

 

 

Šauj garām,

Jūsu mednieku skola Taurs. 

 

 

Skatīts 870 reizes